Haberler / Blog

161. projemiz K.K.T.C.'de kabul edildi...

Yolumuz uzun, hedeflerimiz büyük ! 161. projemiz K.K.T.C.'de kabul edildi... "The Empowerment of Women NGOs in Northern Cyprus" "Kuzey Kıbrıs'taki Kadın Derneklerinin Güçlendirilmesi" projemizin ön teklifi kab ..

Devamı
FİKRİ ÇIKTILAR

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ortaklaşa finanse ettiği Yaşam Boyu Eğitimin Geliştirilmesi projesine ait fikri çıktıları görüntülemek için tıklayın 8..1.2021 tarihinde güncelleşmiştir. ..

Devamı
"İlişki ve Çatışma Yönetimi Eğitimi"

Avrupa Sosyal Gelişim Akademisi çalışanlarına yönelik "İlişki ve Çatışma Yönetimi Eğitimi" düzenlendi. Olgu Psikolojik Danışmanlık Kurucusu Uzman Psikolog Özden BİLGİN'e bu güzel eğitim için teş ..

Devamı
Ortak Projeler için Bir Araya Geldik

Samsun Atakum Belediyesi Başkan Yardımcısı S. Atilla KÜÇÜKALA, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sn. Volkan ALPTEKİN ve Sn. Mustafa ÖZER Proje Fabrikasını ziyaret ettiler... bir ..

Devamı
160. PROJEMİZ KABUL EDİLDİ.

160. PROJEMİZ KABUL EDİLDİ 160. Projemiz ile Denizli'ye ve Otizm alanına katkıda bulunuyoruz... TR32/20/TD/0051 - "Denizli Otizm Derneği Ön Yargıları Yıkıyor" - Denizli Otizm Derneği   ..

Devamı
ELEŞTİREL MEDYA OKURYAZARLIĞI ATÖLYESİ

2 Aralık 2020 Çarşamba saat 14.00’te Engelsiz ve Mutlu Yasam Derneği’nin Kızılay’daki ofisinde İletişimci ve Kolaylaştırıcı Selen Doğan tarafından “Engelli Hakları Savunucusu STÖ'lere Yönelik Eleştirel Medya Ok ..

Devamı
Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın!

Ödüllü Sosyal Bilimler Proje Yarışmasının Son Başvuru 4 Aralık 2020. Kaleminizi konuşturun, şansınızı kaçırmayın! Yarışma bilgi kitini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.. https://www.smore.com/kpz2u-proje-yarismasi-bilgi-ki ..

Devamı