Haberler / Blog

ELEŞTİREL MEDYA OKURYAZARLIĞI ATÖLYESİ

2 Aralık 2020 Çarşamba saat 14.00’te Engelsiz ve Mutlu Yasam Derneği’nin Kızılay’daki ofisinde İletişimci ve Kolaylaştırıcı Selen Doğan tarafından “Engelli Hakları Savunucusu STÖ'lere Yönelik Eleştirel Medya Ok ..

Devamı
Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın!

Ödüllü Sosyal Bilimler Proje Yarışmasının Son Başvuru 4 Aralık 2020. Kaleminizi konuşturun, şansınızı kaçırmayın! Yarışma bilgi kitini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.. https://www.smore.com/kpz2u-proje-yarismasi-bilgi-ki ..

Devamı
Belediyeler ve İklim Değişikliği

Akpınar Belediye Başkanı  Şükrü Turgut ve Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan ile küresel iklim çağrısı üzerine güzel bir sohbet gerçekleştirdik.  ..

Devamı
ENGELLİ ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİ AĞI BÜYÜYOR

“Sağlıklı, bilinçli, huzurlu, başarılı bir toplum için bireysel ve toplumsal çabaları artırmak ve geliştirmek adına faaliyet gösteren projeler, bugün sivil toplumun bir çok alanında uygulanıyor. Toplumsal ..

Devamı
PROJE KONSEPT NOTU YARISMASI-2020

PROJE KONSEPT NOTU YARISMASI “Ödüllü Sosyal Bilimler Proje Yarışması (2020)” Proje yarışmasında ele alınabilecek öncelikli konular; Kadın hakları, toplumsal cinsiyete dayalı şiddet, ifade özgürlüğü, ç ..

Devamı